Україна завоювала ще два “золота” на Паралімпійських іграх в Токіо

Україна завоювала ще два “золота” на Паралімпійських іграх в Токіо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українські спортсмени завоювали сьогодні ще дві золоті медалі на Паралімпійських іграх в Токіо – Мар’яна Шевчук стала чемпіонкою з пауерліфтингу, а Анна Стеценко виграла заплив на 400 метрів вільним стилем.

Відзначимо, Шевчук дебютантка Паралімпіади. Вона виступає у ваговій категорії до 55 кг. Сьогодні вона взяла вагу в 125 кг. При цьому дівчина народилася з хондродистрофією, але це не завадило їй взяти “золото” на Паралімпійських іграх.

Анна Стеценко виграла заплив на 400 метрів вільним стилем, показавши результат 04:23,92.

Україна піднялася в медальному заліку на 9 місце (якщо рахувати за кількістю золотих медалей). Всього у збірної вже 21 медаль.

Україна завоювала ще два “золота” на Паралімпійських іграх в Токіо

Перше «золото» в запливі на 100 метрів вільним стилем виборола Єлизавета Мерешко. А «бронзу» в цьому ж запливі отримала ще одна українка Ганна Гонтар. Крім того, фехтувальник Артем Манько виграв «срібло» у фехтуванні на візках. А в фехтуванні на візках класу А серед жінок «бронзу» завоювала Євгенія Бреус. Крім того, плавець Антон Коль виграв «срібло» в класі S1.

Напередодні українці здобули ще дві медалі на Паралімпійських іграх в Токіо – тотально незряча Павленко Юлія в стрибках в довжину стала третьою, а Білий Владислав завоював в метанні списа срібну нагороду.

Джерело: Народна Правда