Страшніше та потужніше за “Катріну”: на США обрушився ураган “Іда”

Страшніше та потужніше за “Катріну”: на США обрушився ураган “Іда”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На узбережжя південного штату Луїзіана в США обрушився ураган “Іда”. Синоптики вже присвоїли йому четверту категорію з п’яти можливих – швидкість вітру досягала 240 кілометрів на годину. Відзначимо, цей показник вище швидкості вітру урагану “Катріна”.

Нагадаємо, ураган “Катріна” обрушився на берег Луїзіани 29 серпня 2005 року. Тоді ураган призвів до загибелі 1,8 тисячі осіб і збитку на суму більш ніж 100 мільярдів доларів.

Зараз на штат обрушився ураган “Іда”. Чиновники кажуть, що цей ураган вже став найпотужнішим за останні більш ніж 150 років. Губернатор Луїзіани Джон Белл Едвардс заявив, що після “Катріни” в штаті були відремонтовані дамби і зведені нові захисні споруди, вони повинні не допустити масштабного затоплення житлових районів.

Незважаючи на це, влада організувала масштабну евакуацію людей.

Зараз ураган продовжує слабшати, але пориви вітрів досягають сили в 152 кілометра в годину (ураган першої категорії).

Нагадаємо, клімат в Україні змінюється через наслідки танення льодовиків на Північному полюсі, що призводить до глобального потепління.

З 8 серпня Україна почала жити «в екологічний борг» – ми вичерпали запас ресурсів, які в природі можуть поновитися за 1 рік.

Джерело: Народна Правда