Україна виграла 11 золоту медаль на Паралімпійських іграх в Токіо

Україна виграла 11 золоту медаль на Паралімпійських іграх в Токіо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українка Марина Литовченко завоювала 11 золоту медаль для України на Паралімпійських іграх в Токіо. Тенісистка обіграла у фіналі Маляк Алієву з Паралімпійського комітету Росії. Гра тривала всього 15 хвилин.

Литовченко перемогла Алієву в трьох раундах.

Станом на ранок 30 серпня, Україна в медальному заліку знаходиться на 5 місці (за кількістю золотих медалей), і на 4 місці (за загальною кількістю медалей). Українські паралімпійці вже отримали 47 медалей.

Додамо, в фіналі цієї ж дисципліни, але серед чоловіків, українець Віктор Дідух зустрівся з китайським спортсменом Чжао Шуаем. В результаті Дідух завоював срібну медаль.

Крім того, Ірина Щетнік стала бронзовим призером у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів, а 33-річний Андрій Дорошенко отримав «срібло» у стрільбі з пневматичної гвинтівки стоячи на 10 метрів.

Напередодні українські спортсмени завоювали сьогодні ще дві золоті медалі на Паралімпійських іграх в Токіо – Мар’яна Шевчук стала чемпіонкою з пауерліфтингу, а Анна Стеценко виграла заплив на 400 метрів вільним стилем.

Перше «золото» в запливі на 100 метрів вільним стилем виборола Єлизавета Мерешко. А «бронзу» в цьому ж запливі отримала ще одна українка Ганна Гонтар. Крім того, фехтувальник Артем Манько виграв «срібло» у фехтуванні на візках. А в фехтуванні на візках класу А серед жінок «бронзу» завоювала Євгенія Бреус. Крім того, плавець Антон Коль виграв «срібло» в класі S1.

Напередодні українці здобули ще дві медалі на Паралімпійських іграх в Токіо – тотально незряча Павленко Юлія в стрибках в довжину стала третьою, а Білий Владислав завоював в метанні списа срібну нагороду.

Джерело: Народна Правда