Брак грошей і нові податки: астролог дала прогноз для України

Брак грошей і нові податки: астролог дала прогноз для України
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У вересні життєдіяльність України сповільниться через брак коштів в економіці, виникнуть проблеми з фінансуванням і наповненням держбюджету.

Свій прогноз для країни на 30 серпня – 5 вересня озвучила таролог і прогнозист Ольга Соломка, пише Обозреватель.

Loading...

Суспільство. Поки настрій у людей в основному поблажливий та спокійний, може, навіть дещо сонливий, тому що йде ще літнє тепло, хочеться продовжити це спокійний та врівноважений стан, тому всі займаються власними справами і готуються до зими.

Політика. Виникають питання фінансування, зокрема проблеми наповнення і формування бюджету, то політики якраз будуть цим займатися. Можуть виникнути якісь нові податки, правила, закони, покликані збільшити потік грошей.

Економіка. Головні процеси життєдіяльності країни можуть сповільнюватися, грошей стає менше, все частіше включається друкарський верстат. Тим більше, що фінансова допомога міжнародних організацій теж припиняється.

Як повідомлялося раніше, 22 липня, відомої радянської провісниці Джуне (Євгенія Давіташвілі) могло виповнитися 72 роки. Свого часу до неї зверталися Федеріко Фелліні, Джульєтта Мазіна, Роберт де Ніро, Андрій Тарковський і Володимир Висоцький. Вона передбачила багато речей, серед яких аварія на ЧАЕС, загибель атомного підводного човна «Курськ» і, судячи з усього, пандемію COVID-19.

Астролог Влад Росс прогнозує кінець війни на Донбасі, а також плачевний кінець українських олігархів з відкриттям ринку землі в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...