Мільйони людей без світла, є жертви: наслідки руйнівного урагану “Іда”

Мільйони людей без світла, є жертви: наслідки руйнівного урагану “Іда”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини/Погода

Жертвами урагану “Іда” , який напередодні обрушився на узбережжя американських штатів Луїзіана і Міссісіпі, стали дві людини. Ураган залишив без електрики близько 2 мільйонів людей.

Loading...

Як повідомляють західні ЗМІ, найбільше постраждав Новий Орлеан. Уже відомо, що сильний вітер став причиною смерті двох людей – автомобіліста, який потонув у Новому Орлеані, і чоловіка, на якого впало дерево в районі Батон-Руж.

За даними Національного центру США по спостереженню за ураганами, 29 серпня пориви вітру досягали 240 км/год (понад 66 м/с). Фахівці кажуть, що ураган “Іда” відповідає 4 (всього їх 5) категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона.

Після руйнівного урагану “Катріна” регіон підготувався до стихії, але все одно руйнування великі – вітер повалив вежу, яка веде ключові лінії електропередачі через річку Міссісіпі в район Нового Орлеана. Енергетична компанія повідомила, що з ладу вийшли понад 3,2 км ліній електропередачі, а також 216 підстанцій.

Крім того, в Луїзіані були виведені з ладу 18 систем водопостачання.

Нагадаємо, клімат в Україні змінюється через наслідки танення льодовиків на Північному полюсі, що призводить до глобального потепління.

З 8 серпня Україна почала жити «в екологічний борг» – ми вичерпали запас ресурсів, які в природі можуть поновитися за 1 рік.

Джерело: Народна Правда
загрузка...