США вивели війська з Афганістану – 20-річну місію завершено

США вивели війська з Афганістану – 20-річну місію завершено
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Сполучені Штати Америки завершили виведення влсаних військ з Афганістану. Напередодні таліби попередили, що не дозволять західним країнам продовжувати евакуацію з країни після 31 серпня.

Loading...

Про це повідомив глава Центрального командування США генерал Кеннет Маккензі, пише MailOnlinе.

За його словами, США і їх союзники в ході евакуації вивезли з країни понад 123 тис. цивільних осіб.

Він також підкреслив, що 20-річна місія завершена. Відзначимо, військова присутність США в Афганістані тривала 19 років, 10 місяців і 25 днів.

У свою чергу в Білому домі кажуть, що США обговорюють зі світовими партнерами ситуацію в Афганістані, а саме роботу аеропорту в Кабулі після 31 серпня. Прес-секретар Білого дому Джен Псакі зазначає, що партнери думають про те, як тримати його в робочому стані.

Псакі також запевнила, що США продовжуватимуть роботу над видачею віз афганцям, які допомагали американцям в Афганістані.

 Напередодні повідомлялося , що українські військові під час евакуаційної місії в Афганістані показали себе як люди з великим серцем, ставши ангелами-охоронцями для групи перекладачів, представників ЗМІ та правозахисників.

Бойовики радикального руху “Талібан” розстріляли відомого в Афганістані народного співака. Його вбили через те, що він виконував пісні всупереч “новим законам” талібів, якими забороняється музика в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...