Українські плавці взяли два “золота” Паралімпіади в Токіо

Українські плавці взяли два “золота” Паралімпіади в Токіо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український плавець Андрій Трусов завоював вже другу золоту медаль на Паралімпіаді-2020 в Токіо, здобувши перемогу в запливі вільним стилем на 50 метрів з результатом 27,43 секунди. Другий український плавець Максим Кріпак встановив світовий рекорд на 100 метрах батерфляєм – він подолав дистанцію за 54,15 секунди.

На другому місці в першому з вищезгаданих змагань фінішував колумбієць Карлос Даніель Серрано Сарате (27,84), а на третьому – виявився інший українець Євген Богодайко (27,99). Андрій Трусов продовжує утримувати світовий рекорд у цій дисципліні: в 2019 році він подолав 50 метрів вільним стилем за 27,07 секунди.

Нагадаємо, 30 серпня Трусов виграв заплив на 100 метрів на спині і встановив світовий рекорд. Окрім двох золотих нагород, українець завоював два “срібла” і “бронзу” на ПІ в Токіо.

Українські плавці взяли два “золота” Паралімпіади в Токіо

Як ми вже розповідали раніше, українець Ігор Цветов відмовився робити спільне фото з представниками Російської Федерації на Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо. Спортсмен відповів відмовою на пропозицію попозувати поряд з суперниками під час церемонії нагородження.

А ще одну срібну медаль на Паралімпіаді-2020 виграв український велогонщик Єгор Дементьєв.

Джерело: Народна Правда