Де навчаються діти відомих українців і скільки коштує їх навчання

Де навчаються діти відомих українців і скільки коштує їх навчання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Стало відомо, де навчаються діти відомих українців і скільки коштує їх навчання.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна.

З 1 вересня: кращі привітання та яскраві листівки з Днем знань

Син Сергія Притули
Син шоумена і телеведучого Сергія Притули вчиться в столичному ліцеї “Подол”. Навчання в цьому ліцеї йде українською мовою, але паралельно діти вчать дві іноземні мови – англійську та німецьку.

Син Тіни Кароль
12-річний Веніамін вже чотири роки гризе граніт науки в лондонській школі Repton Preparatory School. Хлопчик живе в українській родині, вивчає іноземні мови. За його навчання Тіна Кароль за рік віддає близько одного мільйона гривень.

Син Катерини Осадчої
Старший син відомої телеведучої в цьому році вступив в Мерілендського університету в Коледж-Парку в США. Навесні Ілля закінчив київську приватну міжнародну школу.

Дочка Маші Єфросиніної
Дочка телеведучої Маші Єфросиніної Нана вчиться в Кловському ліцеї іноземних мов. Уроки там проходять двома мовами – англійською та українською. Також в ліцеї навчають французьку, німецьку і корейську мови. Вартість навчання за рік – від 13 тисяч доларів за молодші класи, до 11 500 за старші класи.

Карантин у дитячих садах з 1 вересня: в МОЗ зробили важливе оголошення

Діти Олі Фреймут
Злата, дочка Олі Фреймут, вчиться в Печерській міжнародній школі. Уроки в цьому навчальному закладі ведуть англійською мовою, а вартість одного року навчання – від 24 тисяч доларів. Варто відзначити, що в цю школу телеведуча відвела вже і молодших дітей – сина Валерія і дочку Євдокію.

Діти Олі Полякової
Дочки Олі Полякової – Марія і Аліса, проходять навчання в одній з державних гімназій Києва з поглибленим вивченням французької мови. Офіційно навчання в цій гімназії безкоштовне.

Син Тараса Тополі
Син фронтмена гурту “Антитіла” та співачки Альоші навчається у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов. Рік навчання обходиться батькам за все в 8 тисяч гривень.

Син Потапа
Андрій проходить навчання в гуманітарній гімназії в центрі Києва. Він вивчає відразу три іноземні мови – англійську, французьку та польську.

Діти Віталія Кличка
Максим і Ліза живуть і вчаться в Німеччині – в Міжнародній школі Гамбурга. Рік навчання в цьому закладі обходиться батькам у 20 тисяч доларів.

Дочка Володимира Остапчука
Емілія вчиться в приватній початковій школі “Смартік” на Оболоні. Точна вартість навчання в даній школі невідома, але середня ціна за місяць в школах такого типу – від тисячі доларів.

Діти Камалії
Двійнята Арабелла і Мірабелла вчаться в престижній Київській філії Міжнародної британської школи. Всі предмети викладають англійською мовою, а за рік навчання батьки платять від 20 до 25 тисяч доларів на рік. Варто відзначити, що в цій же школі навчається молодша дочка Віри Брежнєвої – Сара.

Діти Сергія Бабкіна
Веселина і Артур ходять в авторську школу Бойко в Харкові. Рік навчання в цій школі коштує близько 85-90 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда