Скандальний прокурор, друг Порошенка-Гройсмана, Добросердов знову рветься до керівництва силових відомств

Скандальний прокурор, друг Порошенка-Гройсмана, Добросердов знову рветься до керівництва силових відомств
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Нинішній начальник Південного міжрегіонального територіального управління АРМА Артур Добросердов, зачаївшись, ніяк не полишає бажання подерибанити ще в силових структурах. Він намагається стрибнути вище голови і дістати вакантну посаду в Офісі генпрокурора, Нацполіціі або Бюро економічної безпеки. Цю інформацію підтверджують джерела в керівництві правоохоронних органів в неофіційній бесіді.

Добросердова продовжують проштовхувати екс-генпрокурор Юрій Луценко і БППшники, через своїх людей в ОП і в керівництві силових відомств! Куди дивиться Слуга народу?! І добре було б нормальний кадр, так ні, просто порожній вимагач.

Скандальний прокурор, друг Порошенка-Гройсмана, Добросердов знову рветься до керівництва силових відомств

Не особливо приємно дивують його швидкі кар’єрні стрибки вгору, але про все по порядку.

У 2010 році, вже через всього 3 роки, молоде дарування, явно не без блату, вже працював заступником прокурора міста Вінниця! З 2013 по 2015 роки очолював два відділи в обласній прокуратурі.

Згідно з декларацією, у 2014 році Артур Добросердов заробив нібито всього 242 тис. гривень, з яких 96 тис. гривень склали інші доходи. При цьому його дружина не принесла в сімейну скарбничку ні копійки. А це дивно, тому в цій родині машини є у власності тільки дружини?! Ні звичайно, і де ж купа нерухомості сім’ї, про яку напишемо пізніше.

У 2016 році пересувався прокурор на скромному Mitsubishi Pajero Wagon (2007), яким володіла його безробітна дружина. Середня вартість такої старої моделі становить близько півмільйона гривень. За нашою інформацією він ховає ще авто, якого немає в декларації.

Варто відзначити, що Артур Добросердов став фігурантом скандалу навколо відомого вінницького правозахисника Дмитра Гройсмана, який боровся проти свавілля міліції. У 2010 році громадського працівника звинуватили в нарузі над державними символами і розповсюдження порнографії. Місцеві ЗМІ писали, що саме Добросердов стверджував обвинувальний висновок у даній «сфабрикованою справою». В результаті Гройсмана виправдали, але він таємниче помер під час відрядження до столиці.

Скандальний прокурор, друг Порошенка-Гройсмана, Добросердов знову рветься до керівництва силових відомств

У вересні 2016 року Луценко призначив молодого Добросердова на посаду заступника прокурора Одеської області.

Протримався Артур не довго, і за чутками, працював не на показник, а лише на підставі серйозних економічних питань, і в один раз попався на хабарі 45 тисяч доларів з колегами. Навіть перетерпів обшук у себе вдома і в кабінеті! Про це писала Прокурорська правда “. Втім, як і інші високопоставлені законники, він уникнув навіть відсторонення від посади, і повідомлення про підозру прокурору, так і не було винесено. За нашою інформацією вина Добросердова в корупційному скандалі пряма, однак, вину на себе взяли підлеглі!

Також, в крайній декларації Добросердова виявилося багато цікавого.

Після свого недовгого шляху заступника прокурора Одеської області на «чесно зароблені», він як то купив квартиру в місті Одеса площею 96,6 квадратних метра в 2017 році. Середня вартість квадратного метра на той момент в курортному місті – 1100-1500 $. І хоча район і вартість квартири не вказана в декларації, можна порахувати приблизну суму = 140 тисяч $. Звідки така сума у прокурора, який їздить на машині дружини і не мав доходів – питання риторичне? Питання до НАЗК?!

Крім того, в 2020 році Артур купив дружині нову машину BMW Х5 2017 року, а в 2019 році мамі Jeep Renegade 2017 року, у самого машини у власності досі немає. Мама теж явно таких доходів не має?

Так ось як такі кадри можуть займати будь-які посади в органах державної влади? Навіщо нам всі ці конкурси і відбори? У нас багато професійних людей … Зе, думайТе і зробіть правильний вибір!

Джерело: Народна Правда