Тука прогнозує ескалацію на Донбасі через вибори в Росії

Тука прогнозує ескалацію на Донбасі через вибори в Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Ситуація на Донбасі може загостритися, адже напередодні в Росії вибори в Державну думу – Кремлю на руку “розігрівати” окуповані території.

Таку заяву в коментарі Обозревателю зробив екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

На його думку, восени можна очікувати певний період ескалації. Підставою для таких дій, перш за все, будуть майбутні вибори до російського парламенту. “Вони вже почалися і триватимуть – сто відсотків до виборів, а можливо, і після них”, – спрогнозував Тука.

“Сюди накладається ще й процес голосування на виборах жителів окупованих територій. Це сприятиме розігріву Донбасу”, – додав він.

Він також додав, що час для офіційного візиту президента України Володимира Зеленського в США обрано вкрай невдало – Байдену не до України, він зайнятий Афганістаном. З цієї причини розраховувати на те, що ситуація на сході України кардинально зміниться після зустрічі Зеленського з президентом США Джо Байденом, навряд чи можна: “Треба було б, виходячи з інтересів України, перенести її не на день-два, а хоча б на дві тижні або на місяць “.

Як повідомлялося раніше, під час візиту президента України Володимира Зеленського в США був підписаний меморандум про будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС. Після пілотного проекту можливе будівництво ще чотирьох енергоблоків.

Російська Федерація уважно стежить за візитом президента України Володимира Зеленського в США, але не бачить в цьому візиті ризиків для відносин Москви і Вашингтона.

Джерело: Народна Правда