Медики назвали картоплю, яку не можна їсти

Медики назвали картоплю, яку не можна їсти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Перед вживанням уважно огляньте картоплю.

Картопля з холодильника

Експерти кажуть, що зберігати цей продукт необхідно в прохолодному і темному приміщенні. Такі умови перешкоджають виробленню соланіну – токсичної речовини. Якщо картопля тримати постійно в холодильнику, тоді крохмаль, що входить до його складу, перетворитися в цукор. А під час приготування така картопля утворює акриламід – хімічна речовина, яка збільшує ризик онкологічного захворювання.

Неочищена картопля

Якщо ви купуєте картопля в супермаркеті, тоді не вживайте його з шкіркою. При тривалому зберіганні в шкірці цього продукту виробляються токсичні речовини, небезпечні для організму людини. Крім того, цей овоч часто обробляють пестицидами.

Картопля з неприємним запахом

Перевірити, наскільки свіжий продукт можна по запаху, і картопля не виняток. Якщо він видає солодкуватий і затхлий запах – вживати його не рекомендується.

Картопля з плямами

Якщо ви помітили на овочі мокрі плями, значить картопля заражений бактеріями, тому сміливо відправляйте такий продукт в сміттєвий бак.

М’яка картопля

Навіть, якщо картопля зберігається вдома у правильних умовах, окремі коренеплоди можуть стати м’якими і млявими. Не варто вживати їх в їжу: рихлість обумовлена збільшеним рівнем соланіну.

Якщо на картоплі є зелені ділянки

Чим довше картопля знаходиться під сонячними променями, тим більше в ній виробляється токсину соланіну. Скупчення соланіну можуть призводити до того, що окремі ділянки шкірки і м’якоті зеленіють. І цю «зелень» ні в якому разі не можна вживати в їжу ні людині, ні тварині. Так що обов’язково виріжте зелений фрагменти під час чищення, а краще і зовсім тримайтеся від такої картоплі подалі.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Зазвичай, ті, хто прагне схуднути, намагаються не вживати картоплю, проте це не так, існує навіть картопляна дієта , яка допоможе за добу скинути від 500 гр до 1 кг.

Медики пояснили, чому і кому необхідно їсти картоплю .

Джерело: Народна Правда