Як схуднути на 10 кілограмів за 5 днів: проста і ефективна дієта

Схуднути на 10 кілограмів за 5 днів: проста та ефективна дієта

Як схуднути на 10 кілограмів за 5 днів: проста і ефективна дієта
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Схуднути на 10 кілограмів за 5 днів допоможе проста і ефективна дієта з кукурудзою.

Про це повідомляє НАПРОДНА ПРАВДА, з посиланням на Голос.

Існує величезна кількість дієт, які обіцяють швидкий і безболісний ефект, спалювання зайвих калорій і кілограмів за лічені дні. Але майже ні в одній з них не знайдете згадка про кукурудзу. Це як правило, заборонений овоч, через великий вміст в ньому крохмалю.
Однак, дієтологи дивляться на «царицю полів» зовсім інакше. Фахівці вважають, що навпаки, цей овоч є дуже ефективним у боротьбі за струнку фігуру. Кукурудза швидко і надійно очищує організм від жирів і зайвої води.

Для цього, пропонується, перший і другий день вживати в їжу не варену кукурудзу в обсязі 400 грамів додаючи її до інших страв. Завдяки цьому почуття голоду прийде в два рази пізніше.
Наступні дні потрібно їсти тільки 200 грамів зерен плода, але з додаванням фруктів і ягід.
В останні три дні рекомендується пити відвар з кукурудзяних рилець. Він допоможе вивести зайву вологу. При цьому слід віддавати перевагу також зеленому чаю і нежирному йогурту.

Дієта обіцяє перші результати на 4 день, а через десять днів – мінус 5 кілограмів.

У той же час лікарі попереджаю, про необхідність обов’язкової консультації фахівця і відзначають про заборону в її застосуванні людям страждають виразкою шлунка і підвищеним рівнем згортання крові.

Нагадаємо, знаменита голлівудська дієта не втрачає своєї популярності – вона ґрунтується не тільки на ефективності, але і на доступності. Методика схуднення за рецептами американських кінозірок передбачає виключення певних продуктів під час схуднення, а тривалість її становить не більше двох тижнів .

Додамо, завдяки кави можна втратити зайві кілограми і стати набагато стрункішою .

Джерело: Народна Правда