Кому і чому необхідно їсти яйця: медики пояснили

Яйця є одним з найбільш цінних натуральних продуктів

Кому і чому необхідно їсти яйця: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відомий український дієтолог Світлана Фус розповіла про переваги одного з найважливіших продуктів тваринного походження, який є постійним продуктом в нашому раціоні – про яйця.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Лікар розповіла про найбільш корисні властивості цього продукту і спростувала поширені гастрономічні міфи.

“Всупереч поширеній думці, яйця не підвищують рівень холестерину, оскільки холестерин, який потрапляє в організм з харчовими продуктами, не відкладається в судинах. Відкладається тільки наш власний, який виробляє печінка. Яйця, навпаки, впливають на зниження рівня “поганого” холестерину, завдяки лецитину”, – пише лікар.

Світлана Фус також нагадала, що саме яйця є одними з найбільш цінних натуральних продуктів. Вони мають здатність підвищувати імунітет, допомагати в  боротьбі з несприятливим впливом навколишнього середовища, інфекціями і стресами, нормалізувати обмін речовин, а також допомагають майбутнім мамам виносити здорових малюків.

“Про що слід пам’ятати: яйця можуть викликати алергію. Непереносимість буває різною – тільки жовтків, тільки білків, того і іншого. Алергіки повинні обов’язково відстежувати “приховані” яйця в харчових продуктах”, – радить дієтолог.

Варто зауважити, що в яйцях  можуть знаходитися сальмонели, тому вживати яйця найкраще тільки приготованими.

“Уникайте рецептів з сирими яйцями, якщо не впевнені в їх походженні, смажте яєчню до затвердіння жовтка, варіть яйця не менше двох хвилин”, – порадила дієтолог.

Нагадаємо, гормони та правильна робота гормональної системи є дуже важливим чинником здоров’я. Медики назвали симптоми гормонального збою в жінок.

Раніше повідомлялося про продукти, які можуть призвести до безпліддя. Речовини, що містяться у фастфуді, здатні проникати в яйцеклітини і порушувати їх роботу. До того ж жири, цукор і сіль можуть змінювати обмінні процеси і заважати нормальній роботі статевих органів.

Джерело: Народна Правда