Офіційний прогноз погоди на 6 вересня: всім українцям пощастило

На частині території України падатиме дощ

Офіційний прогноз погоди на 6 вересня: всім українцям пощастило
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Синоптики дали свіжий прогноз погоди на понеділок, 6 вересня, на території України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укргідрометцентр.

Loading...

На сході і півдні України, крім Донецька, Луганська та Одеси прогнозують дощ і грози. На решті території України – тепло і сонячно.

Вітер переважно північно-східний, 5-10 м / сек.

Температура в західній частині та північних областях вночі 8-13 °, вдень 21-26 °; на решті території вночі 11-16 °, на узбережжі морів до 18 °, вдень 23-27 °.

Офіційний прогноз погоди на 6 вересня: всім українцям пощастило

Як повідомлялося раніше, протягом прийдешньої робочого тижня, аж до вихідних, по Україні прокотиться дощовий фронт з грозами. У той же час температура повітря знизиться, а вночі очікуються суттєві перепади температур.

Фахівці повідомляють, що серпень став найбільш сонячним і посушливим місяцем літа – на всій території України панувала сильна посуха. Середньодобова температура повітря протягом третьої декади в північних областях знаходилася в межах 20-22 ° С, на сході – плюс 22-23 ° С, на заході – 21-23 ° С, у південних областях – 25 ° С, в Центральних областях коливалася від 22 до 23 ° С.

Раніше фахівці повідомляли, що серпень став найбільш сонячним і посушливим місяцем літа – на всій території України панувала сильна посуха. Середньодобова температура повітря протягом третьої декади в північних областях знаходилася в межах 20-22 ° С, на сході – плюс 22-23 ° С, на заході – 21-23 ° С, у південних областях – 25 ° С, в Центральних областях коливалася від 22 до 23 ° С.

Джерело: Народна Правда
загрузка...