Пекельна спека і заморозки: синоптики дали невтішний прогноз на вересень

На півночі вересень буде набагато прохолоднішим

Пекельна спека і заморозки: синоптики дали невтішний прогноз на вересень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Для тих, хто не хоче прощатися з літом, прогноз на початок вересня буде втішним. Початок і середина першого місяця осені обіцяють бути теплими, однак в кінці почнуться різкі заморозки. Синоптики пообіцяли мінливу погоду в вересні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Вести .

Синоптики на сайті Meteoprog обіцяють, що перша тиждень вересня буде найбільш комфортною. Стовпчики термометрів вдень показуватимуть 20 … 23 ° С, вночі температура опуститься до 12 … 16 ° С. Опади не очікуються.

Друга тиждень вересня обіцяє бути більш прохолодною. Синоптики також попереджають, що почнуться дощі. Третя буде ще холодніше – максимальна температура 15 … 19 ° С. Найбільші заморозки слід очікувати в останні дні вересня. Температура не підніметься вище 15 градусів.

На думку Вазіри Мартазинової, доктора фізико-математичних наук в області метеорології, не дивлячись на те, що у вересні температура підніметься до деяких дні до 24 … 26 градусів, вона буде нестійкою. Тому в кінці місяця варто очікувати різкі заморозки.

Народний синоптик Леонід Горбань також зробив свій прогноз. За його словами, на півдні України до 10 вересня температура буде близько 24 ° С. Потім слід чекати зниження до 21 ° С. З 14-22 вересня температура знову підніметься 24 … 26 градусів. З 22 вересня знову відбудеться зниження вже до 19 … 21 ° С. Дощі на Півдні слід очікувати з 11-14, з 18-19 і з 28-29 вересня.

“На півночі вересня буде набагато холодніше. З 9 вересня вже 18 … 21 ° С, потім – до 19 вересня – трохи потеплішає. І знову температурні коливання: кілька днів у межах 17 …. 19 градусів, потім знову підйом, і з 25-30 вересня чергове зниження температури до 13 … 17 градусів “, – повідомив народний синоптик.

На думку Леоніда Горбаня, жовтень теж буде контрастним. На півдні до 9 жовтня температура знову підніметься до 22 градусів, потім опуститься до 15 … 17 ° С, після чого знову трохи потеплішає до 19 … 21 ° С. На півночі буде холодніше в середньому на два-п’ять градусів.

У листопаді теплі дні перестануть повертатися на територію України – температура буде поступово знижуватися і прийдуть морози. Після цього в кінці осені, на думку народного синоптика, випаде перший сніг.

Раніше ми повідомляли, що рекордну спеку і нескінченні дощі в Україні приніс циклон Zorro. Для деяких областей стихія виявилася руйнівною . Синоптик розповів, як довго триватиме вплив циклону .

Нагадаємо, в Україні знайшли саме гаряче місце в Європі .

Джерело: Народна Правда