Виявлено серйозні зловживання: Монастирський заявив, що мер Кривого Рогу вчинив самогубство

Виявлено серйозні зловживання: Монастирський заявив, що мер Кривого Рогу вчинив самогубство
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що слідство схиляється до версії самогубства мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Він підкреслив, що смерть мера, як і будь-якого чиновника такого рівня, – це завжди шлях до політизації:

“Особливо на місцевому рівні, де буде відбуватися зміна еліт в зв’язку з цим … Попередньо ми можемо говорити про самогубство. Фактори, які стали мотивом цього самогубства, має озвучити слідство. Але є зовнішні фактори, які вже встановлені: проводився ряд масштабних перевірок, аудит бюджету міста і були виявлені серйозні зловживання”.

При цьому деталі розслідування він не озвучував.

Він додав, що інформацію з приводу причин смерті Павлова поліція дасть найближчим часом: “Це один з тих моментів, коли відповідальність могла понести людина, яка підписувала фінансові документи. В даному випадку – мер”.

Напередодні в мережі з’явилося ще одне відео з моментом загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Воно відрізняється від опублікованого раніше.

Правоохоронці повідомили, що камери відеоспостереження зафіксували момент його смерті . Однак на фрагменті відео з камери спостереження, яке опинилося у розпорядженні журналістів, видно тільки те, як Павлов ходить по кімнаті зі зброєю в одній руці, а в другій тримає телефон і щось читає в ньому. Самого моменту пострілу на цих кадрах немає.

Також повідомлялося, що в будинку загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова виявили дві записки, які могли бути написані політиком. В обох записках нічого не говориться про плани суїциду.

Напередодні загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова з його смартфона видалили всю переписку.

Джерело: Народна Правда