Бабине літо скасовується: синоптики розчарували прогнозом на вересень

Бабине літо скасовується: синоптики розчарували прогнозом на вересень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Погода у вересні може здивувати ранніми заморозками.

Про це в коментарі «Фактам» повідомила синоптик Українського Гідрометцентру Наталія Птуха.

«Поки їх (заморозків, – ред.) ми не прогнозуємо, але така глобальна тенденція – з огляду на антициклональний характер погоди і прихід холодної повітряної маси», – додала вона.

У той же час, за словами Наталії Птухи, на півдні України досить таки високі значення температур можна очікувати і в кінці першої декади вересня, і в другій декаді – повітряні потоки можуть змінитися, і повітря в денні години буде прогріватися і до 25 градусів після зниження в перших числах місяця.

Окремо синоптик відзначає, що перші дні вересня будуть досить прохолодними. Далі буде переважати м’яка і спокійна погода, без опадів, але прохолодна.

Одночасно з цим народний синоптик Володимир Деркач каже, що перша декада вересня буде досить теплою – вдень показники термометра будуть наближатися до 20 градусів. А ось ночами буде істотно холодніше:

«Опади слабкі, хоча без них не обійдеться. Друга десятиденка буде істотно відрізнятися в плані опадів, а температурні показники будуть знижуватися в її другій половині або в кінці. У ці дні можливі невеликі заморозки на поверхні ґрунту».

За його прогнозами, третя декада трохи порадує теплом, але воно буде заходити короткими хвилями, з перервами по 2-3 дня: “Бабиним літом це назвати не наважуюсь”.

Як повідомлялося раніше, жертвами урагану «Іда», який напередодні обрушився на узбережжя американських штатів Луїзіана і Міссісіпі, стали дві людини. Ураган залишив без електрики близько 2 мільйонів людей.

Нагадаємо, клімат в Україні змінюється через наслідки танення льодовиків на Північному полюсі, що призводить до глобального потепління.

З 8 серпня Україна почала жити «в екологічний борг» – ми вичерпали запас ресурсів, які в природі можуть поновитися за 1 рік.

Джерело: Народна Правда