Як схуднути за тиждень: проста дієта і список тренувань

Схуднути за сім днів цілком можливо

Як схуднути за тиждень: проста дієта і список тренувань
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Якщо через тиждень вам потрібно бути чарівною в улюбленій сукні, раптом став тісним, рішення є! Ми наводимо відмінні рекомендації, які допоможуть прийти у форму в рекордні терміни – вам допоможе нескладна дієта і фізичні вправи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Cosmopoliten.

Дієта і вправи – мінус 2 кг за тиждень

Пара кілограмів підуть легко, якщо ви візьмете за правило щодня робити 10-15-хвилинну зарядку. Включіть в неї популярні вправи (Присідання, віджимання, скручування на підлозі і т. Д.). Хорошу експрес-тренування також можна знайти в спеціальних мобільних додатках.

Якщо для вас простіше дотримуватися дієти без вправ, буде потрібно переглянути добовий розподіл калорій. Сніданок повинен бути щільним, а вечерю легким. Пийте багато води, виключіть борошняне, солодощі, магазинні соуси і пакетовані соки. Є багато ефективних дієт, розрахованих як раз на тиждень: куряча, гречана, «драбинка» та інші. Уважно вивчіть протипоказання, перед тим як вводити суворі обмеження в раціон.

Вправи для локального схуднення за тиждень

Найскладніше – змусити тіло позбавлятися від жиру в потрібних місцях. Цього можна досягти за допомогою правильної програми тренувань. Зазвичай жінок найбільше турбують живіт, боки і стегна. Щоб швидко привести в тонус ці зони, включите в зарядку наступні вправи.

Вакуум живота

Прибрати живіт за тиждень дієтою і вправами можна, якщо щодня виконувати «Вакуум». Він підтягне м’язи і прискорить метаболізм, і ваш живіт буде виглядати підтягнутим. Робіть вправу щоранку натщесерце, випивши склянку води.

Підйоми ніг

Проблемна зона багатьох жінок – низ живота. Підйоми ніг тренують нижній прес. Ляжте на спину, підкладіть руки під сідниці і піднімайте прямі ноги, потім опускайте. Чим менша амплітуда руху і чим нижче ви тримаєте ноги на землею, тим більше навантаження.

Бічна планка

За тиждень комбінація дієти і вправ допоможе прибрати боки, якщо ви будете виконувати бічну планку. Це статична вправа відмінно зміцнює косі м’язи преса. З положення бокової планки ви також можете робити скручування – по 20 на кожну сторону.

Велосипед

Просте вправи велосипед ефективно при в’ялості м’язів живота. При його виконанні не опускайте ноги і верхню частину корпусу на підлогу. Руки тримайте за головою і плавно виконуйте кругові рухи ногами.

Складка

скручування «Складка» не залишить шансу слабкому пресу. Ляжте на підлогу, потім одночасно піднімайте прямі руки і ноги. Затримайтеся у верхній точці, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть 20 разів.

Нагадаємо, для ефективного схуднення експерти з харчування радять використовувати солі дієту.

Раніше повідомлялося, що британські медики знайшли спосіб втратити п’ять кілограмів за тиждень для тих, хто намагається схуднути.

Джерело: Народна Правда