Середній українець не знайде на карті Афганістан: Арестович зробив ще одну скандальну заяву

Середній українець не знайде на карті Афганістан: Арестович зробив ще одну скандальну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович пояснив свою скандальну заяву про неосвіченість українців.

Напередодні в інтерв’ю Ukrlife.TV він заявив, що Україні не варто побоюватися біженців з Афганістану:

“Це не дикі моджахеди з кинджалами в зубах. Це освічена публіка, яка пропрацювала з західною коаліцією і знає мови. Часто вона освіченіша більше за середньостатистичного українця”.

Арестович вважає, що не сказав нічого страшного:

“Я ж не мав на увазі, що середній моджахед “Талібану” більш освічений, ніж середній українець, хоча як ще вважати цю середину … Але ми прагнемо ображатися, у нас рефлекс. Рефлексивне управління. Я вам розповім, що це таке з точки зору російської військової доктрини. Це виснаження морально-вольової сфери до такої міри, що людина не здатна зупинитися на складній думці, а здатний лише на прості реакції, стимул – реакція. Ось нашу масу давно і успішно до цього довели. А Русь-Україна та інші речі, якими я займаюся в публічному просторі, покликані будити націю, не давати їй спати”.

Він також підкреслив, що середній українець не зможе показати на мапі, де знаходиться Афганістан:

“Середній українець не може показати на мапі Афганістан в більшості випадків. Але він ображається, що Арестович сказав, що деякі афганці, які отримали західну освіту, працювали перекладачами для канадської армії, наприклад, 10-20 років, як мінімум досконало знають англійську мову, можуть здаватися більш освіченими, ніж середній українець”.

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович напередодні запропонував перейменувати Україну . На його думку, Україна має право називатися Руссю, в зв’язку з цим він пропонує перейменувати держава в «Русь-Україна».

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відповів на цю пропозицію, заявивши, що: “Гратися з назвою держави і намагатися на ньому якось хайпануть – це точно не державна позиція”.

Джерело: Народна Правда