У Києві група посадовців намагається захопити елітний ЖК через схему з ОСББ

У Києві група посадовців намагається захопити елітний ЖК через схему з ОСББ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Альпіністи, Нацполіція і телекамери провідних ЗМІ – минулого тижня елітний ЖК у столичному Голосієві перетворився на епіцентр скандалу. Кілька мешканців комплексу ініціювали гучну медіакампанію проти керуючої компанії, аби просунути ідею створення ОСББ. Однак, як з’ясували журналісти, під цим привабливим гаслом можуть приховувати спробу банального рейдерства.

На початку вересня мешканка комплексу Сіма Бугакова вивісила за балконом квартири величезний банер з надписом «Обікрали Парк Авеню – вкрадуть і у Трініті»: за її словами, команда, що буцімто «рейдерить» зараз майно власників ЖК «Парк Авеню», наразі будує інший елітний комплекс – Triiinity.

У Києві група посадовців намагається захопити елітний ЖК через схему з ОСББ

Після того, як плакат з будівлі зняли за допомогою альпініста, кілька сусідок, включно з одіозною ексдепутаткою Київради і подругою Олеся Довгого Іриною Косіченко та колишньою нардепкою Вікторією Пташник, викликали на місце події поліцію. А також ініціювали серію публікацій у соцмережах та ЗМІ, де відкрито, але бездоказово звинуватили керуючу компанію у рейдерстві й залякуванні власників квартир.

У Києві група посадовців намагається захопити елітний ЖК через схему з ОСББ

У Києві група посадовців намагається захопити елітний ЖК через схему з ОСББ

Крім того, днями такі самі плакати на своїх балконах вивісила сама пані Косіченко та чоловік Вікторії Пташник – адвокат Олександр Мамуня.

Як зазначають журналісти «Подробностей», за цими діями можуть стояти приховані бізнес-мотиви екс-УДАРівки. Імовірно, таким чином група мешканців елітного ЖК намагаються пролобіювати створення у комплексі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та перебрати контроль над майном у власні руки.

Ймовірно, у цьому їм потурає начальник Управління житлово-комунального господарства Голосіївської РДА Василь Ткачук, адже у діях посадовця простежуються конфлікт інтересів і мотиви особистої зацікавленості в ситуації. Як стало відомо з відкритих джерел, дружина чиновника була засновником ТОВ «Комлюкс сервіс» та відступила свою частку Миколі Славкову – ексдиректору керуючої компанії ТОВ «Комфортна оселя».

Таким чином, простежується зв’язок між колишнім директором та паном Ткачуком, який під час зборів співвласників неодноразово відкрито висловлював позицію, спрямовану на дискредитацію ТОВ «Комфортна оселя», та відверто виходив за межі своїх повноважень.

Також цікаво, що один з так званих «активних мешканців» – Віталій Павленко, який систематично погрожував організаторам і учасникам зборів від «Комфортної оселі», володіє охоронною агенцією «Диктатор». Відтак є підстави припускати, що він має намір запропонувати власну фірму для заміни існуючої в комплексі охорони.

Понад те, за даними ЄДР, Віталій Анатолійович Павленко або його повний тезка є керівником ТОВ «Укргаздобич», що здійснювало постачання газу ТОВ «Комфортна оселя» на вкрай невигідних фінансових умовах – за завищеними цінами.

Таким чином, за штучним роздмухуванням конфлікту й схемою з імовірним введенням ОСББ може маскуватись банальна спроба перехоплення контролю над нерухомістю комплексу та одержання неправомірної вигоди.

Джерело: Народна Правда