Україна не перейде в «жовту» зону з 13 вересня: стало відомо чому

Україна не перейде в «жовту» зону з 13 вересня: стало відомо чому
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні не вводитимуть в силу карантинні обмеження «жовтої» зони з понеділка, 13 вересня.

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на засіданні Кабміну в середу, 8 вересня. За його словами, епідеміологічна ситуація в Україні дійсно прогнозовано погіршується, проте ще далека від критичної.

Так, Кабмін зараз працює над новими правилами карантину, і поки в Україні залишається «зелена» зона. Але навіть після розгляду постанови має пройти як мінімум 7 днів до набрання ним чинності. Встановлення «жовтого» рівня повинно бути розглянуто і на засіданні комісії ТЕБ та НС.

«Відповідно до практики європейських країн, а також США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення проти COVID-19 до звичного. Тому на цьому тижні ми почали з усіма міністерствами працювати над змінами карантинних норм, щоб дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу і його благополуччям», – зазначив Віктор Ляшко.

Поки ж, школи і дитячі садки поки будуть працювати в звичайному режимі – за правилами «зеленої» зони. А при переході на «жовтий» рівень робота навчальних закладів, теж не буде обмежуватися за умови, якщо 80% педагогів вакциновані хоча б однієї дозою.

В основному, обмежувальні заходи торкнуться масових заходів.

Як ми вже розповідали раніше, вакцинація – єдиний спосіб уникнути тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації і навіть смерті. Зараз цей процес не є обов’язковим в Україні. Однак і відстороняти від роботи тих, хто не вакцинований, незаконно.

А експерти вважають, що локдаун в Україні вже неминучийCOVID-19 будуть масово розносити діти, які з початком навчального року їздять в транспорті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...