В Італії дітей вчать, що Україна – це регіон Росії: фотофакт

В Італії дітей вчать, що Україна – це регіон Росії: фотофакт
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

В італійському підручнику з географії “Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia” авторства Альберто Фре (Alberto Frè) для учнів середньої школи Україну зарахували до регіонів Росії.

Про це повідомляється на сторінці в Facebook Посольства України в Італії.

Loading...

На карті світу над Україною, Молдовою, Білоруссю написано італійською мовою “La regione russa” (“російський регіон”). При цьому Крим територіально на карті показаний як Україна, але населення півострова пораховано, як населення Росії.

У своєму офіційному зверненні до Міністерства освіти Італії, Асоціації італійських видавців і безпосередньо видавництва вищезгаданого підручника Посольство настійно закликає виправити вказану статтю, в свою чергу, пропонуючи, відкритість до співпраці в контексті надання авторам навчальних посібників правдивої інформації про події в Україні.

В Італії дітей вчать, що Україна – це регіон Росії: фотофакт

У підручниках з історії України для 9 та 10 класів виявили карти України, зі складу якої «виключили» окупований Росією Крим.

Державний телеканал «Дім» показав карту Російської Федерації з окупованим Кримом. Головний редактор телеканалу Олексій Мацука назвав це технічною помилкою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...