Дівчина, що відкрила стрілянину з арбалета в школі, заявила, що над нею знущалися вчителя і діти

Дівчина, що відкрила стрілянину з арбалета в школі, заявила, що над нею знущалися вчителя і діти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилися подробиці надзвичайної події, яка сталася в одній з полтавських шкіл, куди зайшла 19-річна Таїсія Петрова і відкрила стрілянину з арбалета.

Як говориться в сюжеті ТСН, напередодні підтримати дівчину в суд прийшли її батьки, але вони навідріз відмовилися спілкуватися з журналістами.

За інформацією видання, мама Таїсії працює медичною сестрою у психіатричній лікарні, а тато – в “Полтавагазі”. Сім’я живе в гуртожитку поруч з 11-ї школою, куди дівчина прийшла з арбалетом. Сусіди нічого поганого про сім’ю сказати не можуть.

Також відомо, що в цій школі Таїсія вчилася тільки до 5 класу, а потім змінила ще дві школи. За її словами, всюди вона піддавалася Буллінг, як з боку учнів, так і з боку вчителів. Дівчина каже, що їй ламали речі, били і робили підніжку.

Таїсія також говорить, що адміністрація школи та вчителі фізичного насильства не застосовували, але часто морально тиснули, принижували. Зокрема, за її словами, говорили, що вона нікчема, що іншим дітям не варто з нею дружити.

Про проблеми вона не розповідала матері, оскільки їй і так було важко в психлікарні.

Петрова каже, що вибрала арбалет, тому що просто хотіла налякати, а не вбивати.

“Тих вчителів я не знаю. Мені дуже шкода. Коли я поранила завуча школи, вона перша встановила зі мною контакт і почала конструктивний діалог. Вона не впадала, не намагалася у відповідь заподіяти мені агресію. Вона намагалася встановити довірчі відносини, з’ясувати, що сталося . Вона тоді була поранена і в той момент мені було дуже шкода, що я так зробила “, – підкреслила Петрова.

Раніше полтавські ЗМІ повідомили , що 19-річна Таїсія підстрелила вчителів, тому що в ніч на 5 вересня їй наснилося, що вона повинна когось вбити.

Як повідомлялося раніше, близько 200 вихованців київської гімназії злягли через Норовірус . У дітей і вже деяких батьків однакові симптоми – температура, діарея і блювота.

 

Джерело: Народна Правда