Тищенко напав на Лероса у Верховній Раді: епічні кадри

Тищенко напав на Лероса у Верховній Раді: епічні кадри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народний депутат Микола Тищенко на засіданні Верховної Ради напав на свого колегу Гео Лероса.

Як повідомляє УП, Лерос виступав з трибуни парламенту, розповідаючи про провал операції українських спецслужб по затриманню “вагнеровців”. Він заявив, що українцям цікаво знати, “хто з цієї парочки – пан Зеленський або його секретарка Єрмак – злили цю спецоперацію”.

“Пан Зеленський, ви можете скільки завгодно призначати своїх друзів, знайомих на керівні державні посади, але ви перетворюєте цю країну до філії мафії …”, – заявив Лерос.

У цей момент, за інформацією видання, до нього підскочив заступник глави фракції “Слуга народу” Тищенко. Спочатку він вирвав мікрофон з рук Лерос, а потім почав силою відтягувати від трибуни.

Лерос спробував дати відсіч, але результату це не принесло. Їх стали рознімати інші депутати, а спікер Дмитро Разумков оголосив перерву.

Тищенко напав на Лероса у Верховній Раді: епічні кадри

Нещодавно народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко побився в їдальні Верховної Ради зі своїм колегою по фракції Олександром Куницьким.

Раніше народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко, ігноруючи карантин в Києві, закотив вечірку в готелі в честь дня народження дружини Алли Баранівської.

Джерело: Народна Правда