Українців у Бельгії можуть посадити за спробу повернути сина, якого викрав француз

Українців у Бельгії можуть посадити за спробу повернути сина, якого викрав француз
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Українка Ірина Руц може потрапити за ґрати в Бельгії після того, як спробувала повернути дитину, яку викрав біологічний батько – француз. У травні 2019 року Дюамель Крістоф, колишній заступник директора Французького інституту в Україні, скористався дипломатичним статусом і вивіз в багажнику авто з дипномерами сина Луї Віталія Дюамеля за межі України.

Про це глава правління Центру конституційного моделювання Геннадій Друзенко пише на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

При цьому суд позбавив француза батьківських прав, а чоловік Ірини усиновив Луї Віталія.

За офіційним запитом України дитина знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу, але це, за словами Друзенка, не заважає Франції захищати права біологічного батька Луї, який проживає під Парижем з матір’ю і сином.

Він також додав, що МЗС і Мін’юст України – в курсі проблеми. Нацполіція веде досудове розслідування у справі викрадення дитини, яка є громадянином України і незаконного вивезення за кордон, але за більш ніж два роки жодних зрушень у справі так і не відбулося.

“А тепер історія про “права людини” в Європі. Орендоване авто, в якому були Ірина, її чоловік та Луї, зупинили на території Бельгії через три години після того, як вони забрали дитину. Забрали без бійок, актів насильства тощо. Зупинили за (увага!) вісім хвилин ДО того, як заява про “викрадення дитини” була зареєстрована у французькій поліції. Попри те, що чоловік Ірини зупинився на вимогу поліції і вимкнув мотор, бельгійські поліцейські направляли на українських громадян зброю.

Європейський ордер наарешт був виписаний тільки наступного дня. Під час касаційного оскарження законності затримання в Брюсселі прокурор Генеральної прокуратури Бельгії як один з аргументів на користь потреби і надалі тримати Ірину з чоловіком під вартою сказав, що вони “викрали” дитину на викраденому авто. Хоча орендований автомобіль був оголошений в розшук тільки на восьмий(!) день після арешту Ірини та її чоловіка. Прокурору чомусь не спало на думку, що своєчасно повернути автомобіль компанії з прокату авто, доволі проблемно перебуваючи водночас в бельгійській буцегарні. Наголошу, це аргумент прокурора Генеральної прокуратури Бельгії в касаційному суді!”, – пише Друзенко.

 

Українців у Бельгії можуть посадити за спробу повернути сина, якого викрав француз

Українців у Бельгії можуть посадити за спробу повернути сина, якого викрав французУкраїнців у Бельгії можуть посадити за спробу повернути сина, якого викрав француз

У Дніпропетровській області в лікарні померла однорічна дитина, яку отруїла власна мати. Жінка вирішила накласти на себе руки і ввела невідомий препарат собі і малюкові.

Напередодні з’явилися подробиці надзвичайної події, яка сталася в одній з полтавських шкіл, куди зайшла 19-річна Таїсія Петрова і відкрила стрілянину з арбалета. Таїсія стверджує, що вона піддавалася буллінгу, як з боку учнів, так і з боку вчителів. Дівчина каже , що їй ламали речі, били і робили підніжку. Вона також каже, що адміністрація школи та вчителі фізичного насильства не застосовували, але часто морально тиснули, принижували.

Джерело: Народна Правда