В ОП провели перші переговори з відповідальною за політику США щодо України: головні теми

В ОП провели перші переговори з відповідальною за політику США щодо України: головні теми
Автор Желізняк Олександр в Новини

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з новопризначеною заступницею помічника держсекретаря США в Бюро з питань Європи та Євразії Робін Данніган. Говорили про подальшу координацію зусиль та співпрацю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ОП.

Loading...

Візит Зеленського в США

Єрмак та Данніган говорили про настіпні кроки з реалізації досягнутих домовленостей і подальшого посилення стратегічного партнерства між Україною та США.

Крім того, ішлося про підготовку до проведення засідання оновленої Комісії стратегічного партнерства.

“Північний потік-2”

Співрозмовники обговорили питання будівництва та запуску російського газопроводу.

Єрмак наголосив, що Росія використовує “Північний потік-2” як зброю.

“Нафтогаз України”

Обговорювалося питання реформи корпоративного управління в Україні. Єрмак повідомив про намір уряду оголосити найближчими днями конкурс з відбору чотирьох незалежних членів наглядової ради НАК “Нафтогаз України”.

Донбас

Керівник ОП також поінформував про стан переговорного процесу щодо мирного врегулювання на сході України. Сторони обговорили безпекову ситуацію навколо українських кордонів.

Евакуація з Афганістану

Данніган подякувала Україні за ефективну співпрацю в питанні евакуації громадян та осіб, що перебували в зоні ризику, з Афганістану.

Нагадаємо, 8 вересня Адміністрація президента США Джо Байдена призначила Робін Данніган відповідальною за політику США в Центральній і Східній Європи в Державному департаменті.

Джерело: Народна Правда