Бабине літо закінчується: коли в Україні увірвуться дощі і похолодання

Бабине літо закінчується: коли в Україні увірвуться дощі і похолодання
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Синоптики попередили, з вівторка-середи на територію України зайде атмосферний фронт, який принесе дощі на захід і північ.

За даними Українського гідрометеорологічного центру, градуси почнуть повзти вниз і вже в п’ятницю, 17 вересня, температура повітря не перевищуватиме 15-18 градусів. Також прогнозуються дощі.

Loading...

Бабине літо закінчується: коли в Україні увірвуться дощі і похолодання

Нагадаємо, заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України Віра Балабух, а також народний синоптик Леонід Горбань озвучили прогноз погоди в Україні на осінь. Якщо коротко, погода буде класичною – погожий вересень, сирі холодні останні дні жовтня і похмурий листопад.

Як повідомлялося раніше, після нічних заморозків на грунті та різкого похолодання, погода візьме курс на потепління. Майже до кінця вересня буде тепло, опадів буде небагато. В цілому критично низьких температур восени очікувати не доводиться.

Синоптик Українського Гідрометцентру Наталія Птуха каже , що погода в вересні може здивувати ранніми заморозками.

Нагадаємо, клімат в Україні змінюється через наслідки танення льодовиків на Північному полюсі, що призводить до глобального потепління.

З 8 серпня Україна почала жити «в екологічний борг» – ми вичерпали запас ресурсів, які в природі можуть поновитися за 1 рік.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...