Лукашенко на кордоні з Україною розмістить російські ракетні комплекси С-400

Лукашенко на кордоні з Україною розмістить російські ракетні комплекси С-400
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив про наміри розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси C-400.

Про це Лукашенко заявив під час візиту на полігон в рамках військових навчань “Захід-2021”, пише БЕЛТА.

Він заявив, що Білорусь має намір купити у Росії озброєння на загальну суму понад 1 млрд доларів США.

“У тому числі я йому (російському президенту Володимиру Путіну, – ред.) ще раз нагадав про С-400, розповів йому, де ми хочемо поставити ці комплекси. Слава богу, зараз у нас повністю комплексами С-300 перекритий периметр на західному напрямку. Але, як ви знаєте, у нас додався і південний напрямок. Ми з білоруськими генералами і російськими обговорювали цю тему. Нас починають з півдня підігрівати. А що ще буде … ми повинні готуватися – 1200 км кордону з Україною, тому нам доведеться закривати і цей периметр. І ми якраз говорили про те, що с-400 нам дуже знадобляться. І він дав доручення міністру оборони, щоб з нашими пропрацювали ці питання для того, щоб можна було поставити ці комплекси нам”, – сказав Лукашенко.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко не планує підтримувати зв’язок із західними партнерами через санкції. Вирішувати питання з міграційною кризою, на його думку, також доведеться Заходу.

Операцію із захоплення російських найманців з ПВК «Вагнера» підготували саме українські спецслужби. Навіть провал операції показав, що розвідники з України досить компетентні, щоб перемогти російських. Журналіст видання Bellingcat Христо Грозєв припустив, що Олександру Лукашенку на той момент потрібен був якийсь обмін. Спираючись на нього, білоруський диктатор міг віддати Україні затриманих найманців.

Джерело: Народна Правда