Оприлюднено нові деталі дивної смерті судді Писанця під Києвом

Оприлюднено нові деталі дивної смерті судді Писанця під Києвом
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

З’явилися нові подробиці дивної смерті судді Печерського райсуду Києва Віталія Писанця, який помер після конфлікту з правоохоронцем в будинку екс-митника 11 вересня.

Як пише Обозреватель, справу про смерть судді в селі Погреби кваліфікували за статтею про умисне вбивство. Фігурантів, які могли бути до цього причетні, продовжують опитувати.

Loading...

Відзначимо, мертвим Писанця знайшли на підлозі вітальні будинку Петра Онопенка – колишнього заступника голови Державної митної служби. На одязі загиблого були плями, ймовірно, крові. У той же час візуальних слідів насильства на ньому не помітили, ніс і череп були пошкодженні.

Тіло чоловіка направили на експертизу для встановлення причини смерті. Відомо, що під час огляду місця події фахівці виявили сліди схожої на кров речовини бурого кольору. Зокрема, на підлозі поруч з трупом, вимикачі світла і в кухні.

Учасники події розповіли про словесну перепалку, яка при вживанні спиртного виникла між суддею і слідчим Солом’янського РУП ГУНП в Києві Хоменком. За їх словами, Писанец завдав опоненту удар рукою по обличчю і на цьому конфлікт нібито був вичерпаний.

Онопенко і Хоменко кажуть, що після цього товариші ще протягом 40 хвилин розпивали алкоголь, але раптово у Писанця з носа пішла кров, він почав втрачати рівновагу і рукою зачепив вазу зі столу, яка впала і розбилася. Сам суддя теж впав на підлогу, а його обличчя почало синіти. Товариші запевнили, що намагалися надати йому першу медичну допомогу, і як раз в цей момент до будинку приїхали син і зять покійного. Медики лише констатували смерть 53-річного судді.

Видання відзначає, що спочатку правоохоронець і екс-митник говорили, що Писанец спіткнувся об вазу і впав на підлогу після конфлікту (про заминку в 40 хвилин не згадувалося).

Як повідомлялося раніше, у відділенні поліції Чорноморська (Одеська область) 11 вересня помер 39-річний місцевий житель.

Джерело: Народна Правда
загрузка...