Приїзд Моргенштерна в Україну: СБУ винесла “вирок” скандальному артисту

Приїзд Моргенштерна в Україну: СБУ винесла “вирок” скандальному артисту
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Російський репер Моргенштерн незважаючи ні на що, не планує скасовувати свої виступи в Україні. Як стверджують юристи російського артиста – немає причин, через які концерти можуть зірватися.

У той же час, в СБУ вважають, що будь-які гастролі Моргенштерна на території України – заборонені.

Loading...

Подробиці передає видання Інтерфакс-Україна.

Так, команда Моргенштерна вважає, що поки репер співає, а не презентує пропагандистські російські фільми, претензій до нього бути не може. Але українська сторона з цим не згодна.

«Перебування особи в списку Мінкульту автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Отже, будь-які гастролі Моргенштерна на території України – заборонені», – відповідають в СБУ.

Пояснили в СБУ і той факт, що в «чорний» список Мінкультури Моргенштерн потрапив під своїм старим прізвищем – Валєєв. Служба уточнила, що в своїх рекомендаціях до списку персон, які загрожують безпеці України, згадувала обидва прізвища: і Валєєва, і Моргенштерна.

Нагадаємо, Моргенштерна внесли до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України ще в квітні 2021 року. Приводом стало творчість репера – експерти-лінгвісти знайшли там культ насильства, жорстокості, згадки про наркотики і психотропні речовини.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні внесли до «чорного списку» ще ряд російських знаменитостей. До списку потрапили співачка Ельвіра Тугушева (Elvira T.), актори Віра Алентова, Євген Александров та інші.

А також, російський виконавець Баста, який зі скандалом приїхав з гастролями в Україні, успішно дав концерт в Одесі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...