Російські ракети біля кордону України: чим це загрожує нашій країні?

Російські ракети біля кордону України: чим це загрожує нашій країні?
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що біля кордону з Україною з білоруської сторони з’являться ракетні комплекси С-400, які повинні доставити з Росії за дорученням президента РФ Володимира Путіна.

Loading...

Експерт Віктор Таран розповів, які наслідки розгортання даного озброєння можуть бути для України, передає Україна 24.

За його словами, в обмін на зброю Білорусь віддасть Росії свій суверенітет. Він зазначив, що це і нафтопереробні заводи, які є в Білорусі, і стратегічні об’єкти.

“Звичайно, своїм суверенітетом. Давайте я, як політтехнолог переведу. Ми зараз отримаємо кредит від Росії на 1 млрд доларів, який ми потім віддамо, швидше за все, нашими нафтопереробними заводами (це, по суті, єдине, що у них залишилося), або нашими стратегічними військовими базами. Одна база авіації, а друга – стратегічне управління з навігації. Вона знаходиться ближче до Балтійського моря, а на ці гроші ми купуємо техніку і розмістимо її на тисячокілометровому кордоні”, – вважає експерт.

Так, на цю базу вже прибула військова авіація, яка здатна за 20 хвилин долетіти до України і зробити повітряний удар. Таран вважає, що в українському МЗС повинні відреагувати на такі загрози терміново. Також він вважає, що до вирішення цієї ситуації необхідно залучити європейське співтовариство.

“Минулого тижня на цю військову базу, про яку я згадував, вже прилетіли військові бомбардувальники, і якщо ви почитаєте їх технічні характеристики, час підльоту з бази до Києва – 15-20 хвилин для нанесення удару. У мене виникає дуже просте питання: коли ми чуємо такі заяви, чи не хоче пан Кулеба зробити ноту протесту або ще щось? Я розумію, що добре розповідати, як нас чекають в ЄС, але поки ми до ЄС дійдемо … Був такий фільм “Ворог біля воріт” російський, пам’ятайте ? Так ось, у нас тут небезпека, і мені здається, що зараз саме той час, коли наші міжнародні керівники, наш військовий міністр і президент повинні зараз їхати в Європу і піднімати питання і якимось чином готуватися до цієї агресії”, – повідомив Таран.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко не планує підтримувати зв’язок із західними партнерами через санкції. Вирішувати питання з міграційної кризою, на його думку, також доведеться Заходу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...