Скільки українців перехворіли COVID: результати опитування вас здивують

Скільки українців перехворіли COVID: результати опитування вас здивують
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Станом на кінець серпня 2021 роу цілих 14% опитаних українців заявили, що перенесли COVID-19. Ці випадки були підтверджено документально.

Loading...

Про це свідчать дані опитування фонду Демократичні ініціативи.

Відзначимо, ця цифра істотно більше даних офіційної статистики, які підтверджують зараження коронавірусною інфекцією у, максимум, 7% населення України.

Експерти припускають, що респонденти відзначали підтверджені результати інших діагностик, крім ПЛР-тестів (експрес-тести, результати КТ та інші варіанти).

А загальна кількість респондентів, які заявили, що хворіли COVID-19, з або без офіційного підтвердження близька до цифри досліджень Центру громадського здоров’я. У ньому повідомлялося про 40% населення з антитілами до COVID SARS-CoV-2 станом на червень-липень 2021 року.

Скільки українців перехворіли COVID: результати опитування вас здивують

Опитування проведене фондом Демократичні ініціативи спільно з Центром політичної соціології протягом 14-24 серпня 2021 року серед 2001 респондента по всій Україні за винятком окупованих територій. Максимальна випадкова похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Як ми вже розповідали раніше, переважна більшість (56,5%) українців не планують найближчим часом вакцинуватися від COVID-19. Збираються зробити щеплення тільки 25,1% опитаних.

А тим часом, у стаціонари потрапляють люди, що щеплені однією або двома дозами вакцини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...