У 4-річного сина української артистки стався інсульт: трагічні подробиці

У 4-річного сина української артистки стався інсульт: трагічні подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Відома українська співачка М’ята приголомшила зізнанням – її син пережив інсульт у віці чотирьох років.

Loading...

Про трагічну подію артистка вперше розповіла в програмі “Зоряний шлях”.

За словами жінки, в 4 роки у її сина раптом почався зворотний розвиток. І тільки після довгих місяців обстежень, пошуків лікарів, нарешті був поставлений діагноз.

“Ураження головного мозку. У нього на головному мозку два рубця – тобто це як інсульт трапився, вони не заживають. У нас таких дітей навіть не було де лікувати на той час. Ми знайшли єдину клініку і єдиного лікаря, який правильно поставив діагноз. У нас колись були інтернати, і таких діток просто віддавали в такі школи-інтернати, закривали, щоб не бачили. Що там робилося ніхто не знав”, – розповіла співачка.

Після постановки діагнозу, до 10 років син зірки Юра вчився в приватній школі, де були фахівці, які могли працювати з такими. А останні роки Юрій вже ходить в державну школу в інклюзивний клас. Такі навчальні заклади почали з’являтися в нашій країні зовсім недавно.

У 4-річного сина української артистки стався інсульт: трагічні подробиці

Але незважаючи на запроваджену в Україні програму інклюзивної освіти, співачка М’ята з великим сумом зазначає – шкіл, де могли б навчатися діти з особливостями розвитку у нас катастрофічно мало.

“Нам не вистачає фахівців, шкіл, якихось центрів. Навіть якщо створюють такі центри, то вони стоять просто шалені гроші! Наприклад, інклюзивна приватна школа – це мінімум 25 тисяч гривень на місяць. А додайте ще ліки, таблетки, уколи, реабілітологів , логопедів”, – говорить співачка.

Як ми вже розповідали раніше, скандальна російська співачка Юлія Чичеріна, яка «прославилася» підтримкою бойовиків на Донбасі, отримала громадянство так званої «Донецької народної республіки» .

Джерело: Народна Правда
загрузка...