У Росії не відмовилися від ідеї вторгнення: генерал СБУ перерахував області, які під загрозою

У Росії не відмовилися від ідеї вторгнення: генерал СБУ перерахував області, які під загрозою
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Кремлі не відмовляється від ідеї вторгнення в вісім областей на сході та півдні України.

Відповідну заяву в ефірі телеканалу “Україна 24” зробив екс-керівник Головного слідчого управління СБУ, генерал-майор Василь Вовк.

Loading...

Вовк вважає, що в Кремлі “ніхто нікуди не подів план “Новоросія”:

“Він в ящику стола – вісім областей, не був реалізований тільки завдяки тому, що ми відстояли Харків, Дніпро і Одесу. Це три кити цього плану, три умовних столиці. Вони від цього плану не відмовилися. Якщо наші відносини будуть на тому ж поганому рівні, який є сьогодні, не буде нічого робитися по Мінським угодам – спроба їх виконувати, або переписання, тому що ми розуміємо, які загрози чекають на Україну при їх виконанні також – то можете бути впевнені, ми маємо реальну загрозу через рік-два вторгнення російських військ саме у ці вісім областей – Харківська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська і Одеська. Ми залишаємося без морів”.

Нагадаємо, напередодні глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив про наміри розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси C-400.

На думку Вовка, нова угода на мільярд доларів на поставку російської зброї в Білорусь спрямована не проти України, а проти країн НАТО:

“Я не бачу реальних загроз сьогодні з боку Білорусі від Росії. Її не цікавлять ані Волинська, ані Рівненська область – це йти проти Західної України, ані Київська – це, вважай, замах на столицю, на всю Україну”.

Також повідомлялося , що російський президент Володимир Путін не буде обговорювати на зустрічі зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським тему окупованого Криму, а також Донбас.

Джерело: Народна Правда
загрузка...