Які привілеї введуть для вакцинованих від COVID-19: подробиці від МОЗ

Які привілеї введуть для вакцинованих від COVID-19: подробиці від МОЗ
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Уряд України має намір переглянути “карантинну” постанову і готує деякі зміни, які будуть сприяти стримуванню розповсюдження COVID-19 в країні. У тому числі, мова йде і про низку привілеїв для тих колективів, де працівники вакцинувалися і дотримуються протиепідемічні обмеження.

Подробиці повідомляє прес-служба Кабміну.

Так, зміни в документ будуть означати, що при введенні в тому чи іншому регіоні “жовтої” або “червоної” зони епідемічної небезпеки, обмеження не поширюватимуться на ті заклади, в яких колектив і відвідувачі мають COVID-сертифікати, які свідчать про повний курс вакцинації .

Не планується обмежувати роботу там, де відвідувачі і працівники надаватимуть дійсні протягом 72 годин негативні ПЛР-тести або довідки про перенесену протягом останніх декількох місяців інфекцію.

“Це дозволить ефективно стримувати епідемічну ситуацію в країні і зберегти економічну активність ряду підприємств”, – стверджує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Відзначимо, на сьогоднішній день, найбільш критична ситуація зафіксована в: Чернівецькій, Волинській, Львівській та Тернопільській областях. У цих регіонах швидко зростає завантаженість ліжок з киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилася на 60%.

Як ми вже розповідали раніше, переважна більшість (56,5%) українців не планують найближчим часом вакцинуватися від COVID-19. Збираються зробити щеплення тільки 25,1% опитаних.

А тим часом, в стаціонари потрапляють люди, що щеплені однією або двома дозами вакцини.

Джерело: Народна Правда