Екс-міністр Лівану потрапив у дипломатичний скандал після порівняння українок з повіями

Екс-міністр Лівану потрапив у дипломатичний скандал після порівняння українок з повіями
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Колишній міністр екології Лівану, голова партії “Аль Таухид Аль Арабі” Віам Ваххаб порівняв українок і росіянок з повіями. Україна вимагає публічних вибачень.

Відео, де Віам Ваххаб дозволяє собі подібні образливі висловлювання поширили в Twitter.

Loading...

Ваххаб виступив в ранковому шоу на каналі “Аль Жадіда”. Він заявив, що колись питав президента Мішеля Ауна про природу Лівану як країни, і додав: “Я сказав йому, якщо ми є країною проституції, дозвольте нам ввести 10 тисяч російських або українських жінок”. Аун, продовжив він, “засміявся”.

У партії “Аль Таухид Аль Арабі” вже відреагувала на критику заяви в мережі, відзначаючи, що заяву політика неправильно зрозуміли – нібито малася на увазі краса жінок:

“У російсько-українському питанні Віам Ваххаб мав на увазі красу жінок з Росії та України, а не щось ще. Ми цінуємо боротьбу російських жінок протягом всієї історії перед обличчям нацистської окупації”.

Там також додали, що цінують українських жінок, адже вони займають вищі посади в державних установах, армії і суспільстві.

Посольство України в Ліванській Республіці засудило висловлювання Ваххаба, вимагаючи виступити з публічними вибаченнями.

Екс-міністр Лівану потрапив у дипломатичний скандал після порівняння українок з повіями

В італійському місті Ріміні відбулося моторошне вбивство українки – місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія розтрощив жінці череп молотком, а після здався поліції. Попередньо, причиною жорстокого вчинку чоловіка стало те, що жінка хотіла розлучитися з ним через його зради і вже планувала похід до адвоката.

Джерело: Народна Правда
загрузка...