Карантин посилюють: в яких містах повернуть дистанційне навчання

Карантин посилюють: в яких містах повернуть дистанційне навчання
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Карантин в Україні в найближчі дні стане суворішим. За рішенням Кабінету міністрів, обмеження «жовтої» і «червоної» зон епідемічної небезпеки не будуть поширюватися на ті заклади, колектив і відвідувачі яких мають COVID-сертифікати.

РБК-Україна повідомляє , як у областях готуються до посилення обмежень.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осавчук вже заявив, що дистанційного навчання в регіоні не буде. За його словами, школи, де рівень вакцинації серед педагогів нижче 80%, закриють на карантин, а діти будуть сидіти вдома.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков заявив, що в “жовтій” зоні зможуть працювати тільки ті навчальні заклади, де не менше 80% персоналу отримали одну або дві дози вакцини. Ті навчальні заклади, де вакциновано менше 80% персоналу, закриють на карантин. Йдеться про садки, школи і вузи.

Мер Львова Андрій Садовий заявив про погіршення ситуації з COVID-19 в місті. За його словами, якщо негативна динаміка збережеться протягом наступного місяця, то на Львів чекає жорсткий карантин.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Сінегубова, з 1281 школи області тільки в 334 80% педагогів мають хоча б одне щеплення.

Стосовно шкіл, то в разі введення “жовтої” зони працювати зможуть лише третина (246 шкіл), інші перейдуть на дистанційку. Синегубов також уточнив, що в жодному вузі поки не вакцинували  необхідну кількість викладачів.

Нагадаємо, опитування показало, що переважна більшість (56,5%) українців не планують найближчим часом вакцинуватися проти COVID-19. Збираються зробити щеплення тільки 25,1% опитаних.

В Україні введуть внутрішні сертифікати вакцинації проти COVID-19, вони будуть двох зразків – зеленого і жовтого.

Джерело: Народна Правда