“Недопалок”: однокурсник Путіна зізнався, як майбутнього президента називали за часів навчання

”Недопалок”: однокурсник Путіна зізнався, як майбутнього президента називали за часів навчання
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Російський президент Володимир Путін в студентські часи мав прізвиська “недопалок” і “бліда моль”.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” розповів радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник Путіна Юрій Швець.

Loading...

“Я його не пам’ятаю по навчанню. Інформацію про те, що він однокурсник, свого часу опублікувала служба зовнішньої розвідки Росії. Не знаю, чим вона керувалася. Оскільки цей заклад досить маленький, у мене там збереглися хороші знайомі, то після того, як Путін став президентом, природно, це як грім пролунало у викладацькому складі Червонопрапорного інституту. Новина приголомшила всіх, оскільки це була сіра миша, людина-ніхто. Найкраще його охарактеризували ті псевдоніми, якими його нагородили під час навчання і роботи. Перший – це ” недопалок “, другий -” бліда моль “, – розповів Швець.

Він також зазначив, що до цього навчального закладу було вкрай складно потрапити, але, якщо ти вже потрапив, потрібно було зробити щось неймовірне, щоб після нього не взяли в розвідку.

“А його не взяли. Його направили назад до Ленінграда через професійну непридатність. До Німеччини – в НДР – він поїхав в втішну поїздку. Тих, кого не взяли в розвідку, відправляли в втішне відрядження в НДР. Як у нас говорили в той час , “горобець – не птах, НДР – не закордон”. Тобто до того часу, як його призначили директором ФСБ, він не займався ані розвідкою, ані контррозвідкою, він взагалі нічим серйозним не займався “, – додав він.

Як повідомлялося раніше, російський президент Володимир Путін не буде обговорювати на зустрічі зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським тему окупованого Криму, а також Донбас.

Росія має намір спростити переселення жителів тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Відповідний проект указу розробило Міністерство внутрішніх справ РФ

Джерело: Народна Правда
загрузка...