У Раді нарахували 73 злісних прогульника

У Раді нарахували 73 злісних прогульника
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У серпні 73 народних депутата не отримали кошти, пов’язані з виконанням депутатських повноважень. Іншими словами, вони злісно прогулювали сесії.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських новин.

Loading...

Нагадаємо, за законодавством, у разі, якщо депутат протягом календарного місяця однієї чергової сесії Ради без поважних причин не бере участі в більш ніж 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях парламенту або в більш ніж 50% засідань комітету, до складу якого обрано, такому депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

Гроші не виплатили голові фракції “Слуга народу” Давиду Арахамія, співголовам фракції “Опозиційна платформа – За життя” Вадиму Рабиновичу і Юрію Бойку, голові фракції “Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина “Юлії Тимошенко, співголови депутатської групи” За майбутнє “Віктору Бондарю, голові партії “За майбутнє” Ігорю Палиці і лідеру партії “Європейська солідарність” Петру Порошенку.

У Раді нарахували 73 злісних прогульникаУ Раді нарахували 73 злісних прогульника

Нагадаємо, нещодавно на ProZorro з’явилася нова партія лотів для Верховної Ради, серед них – крісла класу люкс для керівників вищого рангу, чистка штор і кришки для бачка унітазу. На все це хочуть витратити 1,5 млн гривень.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...