В Ізраїлі від COVID-19 помер відомий противник вакцин, який називав щеплення “непотрібними”

В Ізраїлі від COVID-19 помер відомий противник вакцин, який називав щеплення “непотрібними”
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Ізраїльський активіст Хай Шауляй, який регулярно публічно виступав проти вакцинації від COVID 13 вересня помер від наслідків коронавірусу.

Loading...

Чоловік закликав підписників не робити щеплення, оскільки “епідемії немає, вакцина непотрібна і небезпечна”, передає видання The Jerusalem Post. Він лікувався в медичному центрі Wolfson міста Холон, був підключений до апарата з киснем.

За деякий час до госпіталізації, Шауляй опублікував в Facebook відео, де скаржився на поводження з ним у поліцейській дільниці, коли його затримали за скандальні висловлювання. Він стверджував, що правоохоронці нібито ставили йому на шию ноги. Також чоловік стверджував, що “поліція Єрусалиму намагалася отруїти” його.

“Весь тиждень я боровся, як ні в чому не бувало, але сьогодні більше не міг дихати і пішов до лікарів, мене евакуювали вдо медичного центру Wolfson. Якщо зі мною щось трапиться – знайте, що це замах”, – писав активіст.

Незабаром він зізнався, що кашляє і відчуває сильну задуху. А ще він був підключений до кисневого апарату, без якого задихається і непритомніє.

В Ізраїлі від COVID-19 помер відомий противник вакцин, який називав щеплення “непотрібними”

“Дорогі друзі. Моя ситуація зовсім критична. Я в дуже важкому стані. Неможливо говорити і реагувати на людей. Сьогодні вранці прокинувся і був мокрий, нібито на мене вилили кілька відер води. Кисню немає. Мені знадобилося близько години, щоб зрозуміти, хто я, де я і що тут роблю. Відсутність кисню – жахлива річ”, – написав він 11 вересня.

Це був останній пост.

Місцеві ЗМІ підкреслюють, що Хай Шауляй помер від наслідків COVID, незважаючи на його заяви про те, що його нібито “отруїла поліція”.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні зафіксовано 3332 нових випадків COVID-19 за минулу добу.

Тим часом, карантин в Україні в найближчі дні стане суворішим. Згідно з рішенням Кабінету міністрів, обмеження «жовтої» і «червоної» зон епідемічної небезпеки не будуть поширюватися на ті заклади, колектив і відвідувачі яких мають COVID-сертифікати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...