Жданов: Путін використовуватиме голоси українців на виборах до Держдуми – в запасі 1,5 млн

Жданов: Путін використовуватиме голоси українців на виборах до Держдуми – в запасі 1,5 млн
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На виборах до Держдуми Росія буде використовувати окуповані території Криму і Донбасу для фальсифікацій, адже точно невідомо, скільки паспортів видали українцям, які там проживають.

Про це в коментарі Обозревателю повідомив військовий експерт Олег Жданов.

За його оцінками, ресурс голосів з числа вимушених переселенців з Донбасу, які можуть бути приписані до результату партії президента РФ Володимира Путіна “Єдина Росія”, складає близько 1,5 мільйона. Він упевнений, що Росія скористається тим, що інформація про кількість виданих російських паспортів на окупованих територіях України закрита. Достовірні дані відомі тільки МВС Росії.

“Ніхто не знає точної кількості виданих російських паспортів, крім МВС Росії. Вони будуть маніпулювати цією цифрою. Донбас – це взагалі територія, що не контрольована ніким. Вони можуть написати будь-яку цифру в рамках того населення, яке проживало там ще до війни”.

Як повідомлялося раніше, депутати «Єдиної Росії» проводили агітацію перед виборами в Держдуму РФ на окупованому Донбасі.

Росія має намір спростити переселення жителів тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Відповідний проект указу розробило Міністерство внутрішніх справ РФ.

Джерело: Народна Правда