Ляшко повідомив, коли можуть ввести загальний карантин

Ляшко повідомив, коли можуть ввести загальний карантин
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Україна може перейти до “жовтої” зони карантину  наступного тижня. Рішення має прийняти комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі ТСН.

За його словами, в деяких регіонах країни вже зараз перевищені деякі індикатори, які дозволяють зібрати комісію і оголосити “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

Міністр зазначив, що рівень епідемічної небезпеки зможе змінитися відповідно до динаміки збільшення випадків COVID-19.

“Після цього ми говоримо про те, що будуть далі відслідковуватися індикатори та області, які можуть потрапити в “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки, знову ж будуть визначатися за  загальнонаціональними індикаторами і комісія національного рівня буде рекомендувати відносити той чи інший регіон до “червоного” рівня епідемічної небезпеки “, – сказав Ляшко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив дію «зелених» сертифікатів про повну вакцинацію проти коронавируса зі 180 до 365 днів.

Як повідомлялося раніше, в Україні посилюють карантин, але вакциновані від COVID-19 отримують привілеї. За рішенням Кабінету міністрів, обмеження «жовтої» і «червоної» зон епідемічної небезпеки не будуть поширюватися на ті заклади, колектив і відвідувачі яких мають COVID-сертифікати.

Нагадаємо, в областях готуються до посилення обмежень, зокрема, до переведення школярів на дистанційну форму навчання.

Джерело: Народна Правда