Шведська дієта дозволить схуднути на 7 кілограмів за тиждень: простий рецепт

Шведська дієта дозволить схуднути на 7 кілограмів за тиждень та позбавить відчуття голоду, а результати будуть довгостроковими.

Шведська дієта дозволить схуднути на 7 кілограмів за тиждень: простий рецепт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Шведська дієта , завдяки продуманому раціону, дозволить схуднути на 7 кілограмів за тиждень і позбавить від відчуття голоду.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Ivona.

Лікарі-дієтологи, з огляду на надзвичайну актуальність проблеми зайвої ваги, через постійне зростання кількості людей з цією проблемою, постійно працюють над її вирішенням. Фахівцями була розроблена не одна дієта і безліч схем схуднення. Істотний внесок у вирішення даного питання зробили шведські дієтологи. Вони розробили короткостроковий, але на диво дієвий і продуманий курс схуднення.

В основі даного методу – білкова їжа. Так, головними продуктами харчування є яйця, риба, молоко, гречка, фрукти, картопля, в невеликих кількостях куряче м’ясо.

Завдяки такому переліку дозволених продуктів, почуття голоду можна уникнути, а отже організм не буде піддаватися стресу, як у випадку з іншими дієтами. Слід зазначити, що саме стрес є головною рушійною силою повернення втрачених кілограмів.
У випадку з іншими дієтами, раціон є незбалансованим, що викликає постійний стрес. Тому, організм отримуючи ті чи інші продукти відкладає їх «про запас», переробляючи в жирову тканину. Після пройденого курсу, результат не досягається.

У той же час, шведська дієта, не вимагає додаткового насичення організму мінералами. Це пов’язано з тим, що заміна жирних, солодких і борошняних продуктів на білкові, сприяє виведенню з організму шлаків і, як наслідок, організм правильно функціонує.

Саме тому, результати які дає шведська дієта є довгостроковим.

Приблизний варіант харчування:
Перший день: гречана каша на молоці, овочевий салат, твердий сир, варена картопля і невеликий шматочок хліба.
Другий день: гречана каша на молоці, салат із зелених овочів, два невеликих варених картоплі, відварна нежирна риба, молоко, два варених яйця.
Третій день: 60 грам твердих сортів сиру, шматочок хліба, молоко, стакан натурального соку з яблук, шматочок смаженої нежирної курки, два яйця, салат, заправлений мінімальною кількістю соняшникової олії.
Четвертий день: дві невеликі грінки, яблучний сік, фрукти, шматочок пісного м’яса, гречана каша на воді, стакан молока, рисова каша на воді, салат з соняшниковою олією.
П’ятий день: 100 грам чистого йогурту, апельсин, невелика відварна картопля, стакан чаю без цукру, невелика котлета з м’яса, яблучний сік.
Шостий день: стакан молока, гречана каша на воді, яблуко, апельсин, відварене м’ясо без жиру, одна невелика варена картопля, варений рис, салат з овочів з маслом соняшниковим.
Сьомий день: стакан молока, гречана каша на воді, стакан апельсинового соку, невелика відварна картопля, апельсин, яблуко, шматочок житнього хліба, м’ясна відбивна, салат з овочів.

Нагадаємо, білкова дієта – один з найефективніших методів схуднення, який вже встигли по достоїнству оцінити багато дівчат .

Джерело: Народна Правда