Столичний патрульний заявив, що йому все одно, чий Крим – відео

Столичний патрульний заявив, що йому все одно, чий Крим – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Києві один з патрульних поліцейських потрапив в скандал заявивши, що йому все одно, чий Крим – український чи російський.

Подробиці розповів український громадський діяч Сергій Стерненко.

Loading...

Як повідомляється, у Києві поліцейський зупинив жінку, яка їхала на машині з транзитними номерами. Вона пояснила, що хоче отримати кримські номери, оскільки сама з Криму. А таких в наявності не було і довелося чекати, поки вони з’являться. Патрульний порадив оформити київські номери і “не мучитися”.

Жінка обурилася такій пропозиції заявила, що хоче саме кримські номери, тому що Крим – це Україна. Вона запитала у патрульного, що він про це думає.

Але той відповів, що йому байдуже – Україна це чи Росія. На повторне запитання жінки він роздратовано заявив, що не має політичної думки, оскільки знаходиться на роботі.

“Але я думаю, що насправді думка у нього є. Просто він боїться говорити, що підтримує окупантів. Тому, що інакше людина, поліцейський, тим більше давно вже б сказав, що Крим – це Україна”, – говорить Стерненко.

На вимогу жінки поліцейський назвав своє прізвище, але дуже нерозбірливо. Але його все ж вдалося ідентифікувати.

Це Лавицький Віктор Миколайович, інспектор управління поліції міста Києва, зареєстрований в с. Слобідка Новгород-Сіверського району Чернігівської області. 

Як ми вже розповідали раніше, в аеропорту Праги (Чехія) затримали росіянина Олександра Франчетті, який причетний до анексії Криму.

Також стало відомо, що Володимир Путін не буде обговорювати на зустрічі з Володимиром Зеленським тему окупованого Криму, а також Донбас.

Джерело: Народна Правда
загрузка...