В автомобілі в Дніпрі могли вибухнути боєприпаси: думка експерта

В автомобілі в Дніпрі могли вибухнути боєприпаси: думка експерта
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Автомобіль у Дніпрі, в результаті вибуху якого загинули двоє людей, міг вибухнути через перевезення в ньому боєприпасів.

Таку думку озвучив експерт Асоціації саперів України Руслан Пятковский, передає Україна 24.

“Мені зараз важко говорити – теракт це чи неправильне поводження з вибухонебезпечними предметами. Можу сказати одне: я ще в 2015 році говорив, що війна має здатність поширюватися, як ракова пухлина. Якщо в 2014 році боєприпаси були доступні безпосередньо в зоні бойових дій, то на сьогоднішній день ми їх знаходимо по всій Україні”, – припускає Пятковский.

Так, у машині нібито могли перевозити боєприпаси, також експерт уточнив, що це могла бути протипіхотна міна.

“Я не виключаю, що, можливо, щось перевозили. Характер вибуху говорить про те, що, швидше за все, там була не одна граната.”Сувеніри” возять різні, починаючи від артилерійських снарядів, закінчуючи переносними ракетними комплексами. Що там конкретно було – пороховий заряд, або снаряд, або це дійсно був саморобний пристрій – повинні сказати експерти. За характерними ознаками, виходячи з характеру людини – колишній АТОвець, займався з людьми – може бути, це і протипіхотна міна”, – сказав Пятковский.

Як ми вже розповідали раніше, в Дніпрі 15 вересня близько дев’ятої ранку на проспекті Богдана Хмельницького прогримів потужний вибухвибухнула машина, в якій знаходилися двоє людей. Загинули прес-секретар ДСНС у Дніпропетровській області Дарина Гречіщева і ветеран АТО, сапер, Олексій Кавлак.

А журналісти з OCCRP прийшли до висновку, що до потужного вибуху, який прогримів 4 серпня в порту Бейрута, могла бути причетна українська фірма.

Джерело: Народна Правда