Все старе і брудне, а з сидінь стирчать цвяхи: українець показав класичний потяг “УЗ”

Все старе і брудне, а з сидінь стирчать цвяхи: українець показав класичний потяг “УЗ”
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

“Укрзалізниця” продовжує лякати українців моторошним станом своїх потягів – вагони старі і брудні, а тепловози коптять так, що нічим дихати.

Своїм досвідом у Instagram поділився користувач з ніком sazonov.84.

Loading...

“Подорожуй, як король. Вагони ну точно мої ровесники, все старе і брудне. Тепловоз просто древній (72-го року випуску), коптить, в вагоні дихати нічим. Сидіння просиділи до жорсткості алмазів, причому, періодично з цих алмазів стирчать маленькі підступні цвяхи, які легко зроблять з ваших штанів модні хіпстерські траузери “, – пише він.

Також він додав, що в деяких сидіннях утворилися “місячні кратери, якщо прикласти деякі зусилля і кмітливість, можна з такого стільця, спорудити відмінний сільський стільчак”.

За його словами, альтернативи такому поїзду немає, доводиться терпіти.

Йдеться про потяг Херсон-Львів.
Все старе і брудне, а з сидінь стирчать цвяхи: українець показав класичний потяг “УЗ”Все старе і брудне, а з сидінь стирчать цвяхи: українець показав класичний потяг “УЗ”

Раніше, TAYANNA поскаржилася на Укрзалізницю через жахливі умови в поїзді, з якими вона зіткнулася під час повернення з “Чорноморських ігор-2021”. Українська співачка заявила, що в її купе були таргани, жуки, цвіль і пил.

На залізничній станції в селі Малинськ загорівся потяг «Укрзалізниці».

Джерело: Народна Правда
загрузка...