Як швидко продати нерухомість? Поради фінансових експертів

Як швидко продати нерухомість? Поради фінансових експертів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Терміново продам квартиру в Києві – оголошень з таким заголовком сьогодні сотні, їх можна зустріти в інтернеті, в паперових виданнях, на дошках оголошень по всьому місту. Іноді питання продажу квартири встає гостро, і зовсім немає часу вирішувати питання з косметичним ремонтом, якісними фотографіями, ріелторами, розміщенням оголошень і всім іншим. На щастя, продати квартиру в Києві сьогодні можна в терміновому порядку всього за 1-2 дня, використовуючи послуги спеціалізованої компанії. Як це зробити, наскільки це вигідно, чи є недоліки такої угоди? На ці та інші питання відповідь виданню narodna-pravda.ua дав Колесніков Владислав – провідний експерт з нерухомості фінансової компанії «UniGroup».

Loading...

Добрий день, Владислав, питання швидкого продажу квартири сьогодні хвилює багатьох наших читачів, підкажіть, що саме заважає більшості людей продати нерухомість в терміновому порядку?

Сьогодні ринок перенасичений пропозиціями про продаж квартир, у продавців величезна конкуренція, до того ж, практично з кожною квартирою працює ріелтор, який може і завищити ринкову вартість нерухомості для своєї вигоди, що знизить швидкість продажу.

Терміново продам квартиру в Києві – тематика величезної кількості оголошень на інтернет-майданчиках, наскільки ефективний такий метод продажу?

Дійсно, саме формат «Терміново продам квартиру в Києві» – найпопулярніший. Більшість продавців думають, що таким чином угода піде швидше, до того ж роблять штучну знижку. У багатьох випадках, це ще сильніше знижує ефективність продажу.

Чи можна прискорити процес продажу квартири в інтернеті?

Так, якщо виконати косметичний ремонт в квартирі, зробити професійні фото, дати якомога більше оголошень на всіляких сайтах, трохи занизити вартість нерухомості, то швидкість продажу може вирости. Однак це все забирає досить багато часу і грошей.

Що пропонує своїм клієнтам «UniGroup»?

Фінансова компанія «UniGroup» пропонує послугу «Терміновий викуп нерухомості» в Києві та Київській області. Ми можемо гарантувати клієнтові викуп квартири за 90% вартості протягом 24-48 годин з моменту звернення. Кошти клієнт «UniGroup» отримує безпосередньо від приватних інвесторів нашої компанії готівкою в будь-якій зручній валюті.

Але ж втрачати 10% від ціни квартири мало хто захоче, чому Ви вважаєте, що це вигідна угода?

Якщо порахувати, скільки продавець квартири витрачає на ремонт, послуги ріелтора, «розкрутку» оголошень в інтернеті та інші деталі, то виявиться, що ця сума близька або навіть перевищує 10% від вартості квартири. У свою чергу, ми даємо можливість клієнту отримати ту ж суму за короткий термін.

Як швидко продати нерухомість? Поради фінансових експертів

Як саме проходить операція з «UniGroup»?

Клієнт може звернутися в «UniGroup» прямо на сайті, в телефонному режимі або прийти в офіс «UniGroup». Наша команда підготує всі необхідні документи, проведе безкоштовну оцінку квартири і складе договору. Після підписання договорів клієнт відразу отримує всю суму викупу готівкою в банку.

Підсумки інтерв’ю з фінансовим експертом «UniGroup»

  • Незважаючи на гадану простоту угоди, швидко продати квартиру далеко не завжди просто;
  • «Терміново продам квартиру в Києві» – формат оголошень, який уже втратив актуальність, сьогодні покупцеві потрібні не просто слова, а й красиві фото, докладний опис і маса інших нюансів;
  • Якщо Вам потрібно продати квартиру в Києві за 1-2 дні, Ви можете звернутися в «UniGroup» по телефону 38-067-434-56-46 або залишити заявку на сайті, і отримати 90% від ринкової ціни нерухомості готівкою на руки в будь-який валюті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...