Російські вибори зачистили від реальних політичних опонентів, – Гудков

Російські вибори зачистили від реальних політичних опонентів, – Гудков
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії 17-19 вересня відбудуться вибори до Державної думи. Всього в них візьмуть участь 14 партій, опозиції по факту не буде.

Серед 14 заявлених на вибори партій – три нових проекти, орієнтованих на Кремль: “Нові люди” (право-ліберальна “системна” партія), “Зелена альтернатива” і КПФС політолога, колишнього “єдинороса” Костянтина Рикова і скандального журналіста Максима Шевченка, що до недавна представляв КПРФ.

Loading...

Опозиція, в тому числі, партія Олексія Навального, до виборів допущена не була. За словами російського опозиційного політика Дмитра Гудкова, російські вибори зачищені від реальних політичних опонентів, від усіх, хто критикував владу, хотів або хоче брати участь в політиці.

“Я вже не кажу про Олексія Навального і його партію. Видавили з політики усі яскраві фігури – когось змусили емігрувати, когось посадили, як Андрія Пивоварова, когось вигнали ще раніше, як мене. Ці вибори заздалегідь сфальсифіковані бо відображатимуть не політичні переваги росіян, а переваги правлячого клану в Кремлі “, – цитує його Апостроф.

Військовий експерт Олег Жданов раніше заявив, що на виборах в Держдуму Росія буде використовувати окуповані території Криму і Донбасу для фальсифікацій, адже точно невідомо, скільки паспортів видали українцям, які там проживають.

Як повідомлялося раніше, депутати «Єдиної Росії» проводили агітацію перед виборами в Держдуму РФ на окупованому Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...