Тука заявив, що Росія піде в наступ, якщо Україна вийде з Мінська

Тука заявив, що Росія піде в наступ, якщо Україна вийде з Мінська
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Якщо Україна офіційно вийде з мінського процесу, можлива організація провокацій, які будуть використані Росією як підстава для введення власних збройних сил під егідою захисту російського населення від геноциду.

Таку заяву в інтерв’ю Обозревателю зробив екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Loading...

Він також додав, що в першу чергу, це (провокація) буде робитися безпосередньо руками сплячих осередків Росії на території нашої держави, але тут є два чинники:

“Перший – для реалізації цього сценарію краще дочекатися того моменту, коли Україна за власною ініціативою оголосить про вихід з мінського процесу. Це буде певним тригером для запуску такого сценарію. Поки що про фундаментальні передумови для цього з вуст Зеленського я не чув. Але певний тренд є. Все частіше і частіше вище керівництво держави говорить про недоцільність мінського процесу. Але я не бачу знаків того, що така заява може прозвучати завтра. Другий – після того як здійсниться цей політичний крок керівництва України, для реалізації того чи іншого сценарію необхідний час. За помахом чарівної палички такі спецоперації не робляться”.

Тука вважає, що за сукупністю можна вийти на термін в 1-2 роки.

Раніше він також заявляв, що в Кремлі не відмовилися від ідеї відновити Російську імперію за рахунок українських областей – сценарій зі створення «Новоросії» з восьми східних і південних областей України тимчасово відкладений.

Напередодні військовий експерт Олег Жданов повідомив, що на виборах в Держдуму Росія буде використовувати окуповані території Криму і Донбасу для фальсифікацій, адже точно невідомо, скільки паспортів видали українцям, які там проживають.

Джерело: Народна Правда