Відома блогерка подала в суд на офіцера ЗСУ: деталі скандалу

Відома блогерка подала в суд на офіцера ЗСУ: деталі скандалу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київська блогерша Таїсія Маламан (di.rubens в Tik-Tok) подала в суд позов проти офіцера ЗСУ та бійця ООС Анатолія Штефана, вимагаючи матеріальної компенсації.

Нагадаємо, на початку року Анатолій Штефан опублікував в мережі відео, у якому дівчині (Таїсії Маламан) пропонували вибрати одну з двох країн, і та постійно вибирала Росію. Після скандалу дівчина видалила відео з ТікТок, а також заблокувала свою сторінку в Facebook.

Маламан також назвала військового “ганьбою української армії” і зазначила, що інформація, яку він поширює, є “сфальсифікованою і свідомо помилковою”.

Зараз Маламан вимагає від українського захисника публічних вибачень, видалення її імені з бази Миротворця, а також виплати 150 тисяч гривень, які вона втратила після скасування рекламних контрактів з великими компаніями.

Побратими Штефана заявили, що дівчину використовують проросійські сили в інформаційній війні проти України.

Український блогера wildger “відзначилася” образами на адресу свого рідного міста Львів. Зокрема, під час відпочинку вона сказала, що вона не хоче повертатися в цю “діру”.

У ТікТок школярка під псевдонімом MAIDIE заявила, що терпіти не може читати книги українською мовою, оскільки вони “ламають їй мозок”.

Джерело: Народна Правда